Kdo jsme

Vesnice v pohybu je projekt pro poskytování fitness služeb ve vesnicích a příměstských oblastech České republiky. Ve spolupráci s našimi profi lektory tak přinášíme možnosti sportovního vyžití do oblastí s absencí fitness center a posiloven. Zaměřujeme se také na oblasti s nepříliš frekventovanou MHD se ztíženými podmínkami pro návštěvu městských sportovních center. Naše služby jsou také vhodné pro všechny, kteří se chtějí hýbat a pečovat o své tělo, ale z různých důvodů nemají zájem navštěvovat velká masová fitness centra, ať už kvůli ostychu, necítí se dobře v takovém prostředí, jsou začátečníci, nemají se cvičením zkušenosti, mají nadváhu apod.

Cvičení probíhají pravidelně, zpravidla dvakrát týdně a to v prostorách základních škol, center volného času a různých cvičebních sálech. Uplatňujeme systém střídání lektorek a druhů cvičení. Zajišťujeme tím různorodost a odlišnost jednotlivých lekcí, což je díky kombinaci různých druhů pohybu prospěšné pro lidské tělo a také pro osobní zážitek z lekce.

Naše trenérky si vybíráme pečlivě a po dlouhodobém absolvování jejich cvičebních lekcí. Dbáme na to, aby měly osobní a přátelský přístup ke každé klientce. Prioritou jste pro nás VY - vaše potřeby, pocity a přání. Pokud se s námi cítíte spokojeně a máte radost sami ze sebe, to je pro nás tou nejlepší odměnou. Své klienty si hýčkáme a vážíme si jich! Přesvědčte se o tom sami. Navštivte nás, nebo si nás pozvěte do Vaší vesnice. Budeme se na Vás těšit.

Vedoucí projektu